indeling van de school


www.oost-vlaanderen.be

voor de brochure in PDF- formaat met de foto's van alle leerkrachten: klik hier!
 
voor een afdrukversie van dit organigram, klik hier!
Directie: organigram schooljaar 2018 - 2019 Secretariaat:
   
Bas Dirk Buggenhout Els
  Van Belle Hilde
  Van Dam Monique
                                         
type basisaanbod     type 9     vakleerkrachten     paramedici     leerlingbegeleider
                                         
orthopedagoge     orthopedagoge     in type basisaanbod     logopedie     De Bruyn Sigrid
Leen De Meulenaere     Trien Devos     en/of type 9     Boone Marianne        
                              Dutilleux Bénédicte     B.L.I.O.
coördinator     coördinator     lichamelijke      Hermans Hilde        
Paternoster Melissa     Laenens Nele     opvoeding     Janssens Dominique     Mariëns Ann
                      Van Langenhove Greet     Van Biesen Karine     Van Den Berghe Lieve
klas A     klas L     S1 (Maanklas)     Vervrangen Dominique     Vermeersch Annelies        
De Batselier Merel     Ringoot Isolde     Heymans Dany                 GOK - coördinator
                      handvaardigheid     ergotherapie        
klas B     klas M     S2 (Sterrenklas)     Matthijs Anske     Lena Slock     De Bruyn Sigrid
Van Akoleyen Nancy     Aerts Lieven     Goossens Annemie     Verstraeten Ruth                
      Verbelen Sheila                     orthopedagoge /      leerkrachten in het
klas C             S3 (Regenboogklas)     muzische vorming     psychologe     ondersteuningsteam
Jacobs Katrien     klas N     Laenens Nele     Verbelen Sheila     Devos Trien        
      Van Elewijck Tom     Van Spitael Tineke             De Meulenaere Leen     De Boeck Lut
klas D                     katholieke godsdienst             Gabriëls Anja
De Ridder Griet             S4 (Zonneklas)     Goossens Nico     verpleegster     Van Handenhove Leen
              De Neve Marleen     Van Damme Karin     Van Belle Hilde     Verhulst Karen
klas E                     Van Dooren Katleen                
Van Laere Goedele             S5 (Wolkenklas)                   technisch 
              François Marjan     zedenleer           ICT-coördinator
klas F                     De Meester Annick              
Van Wayenberg Riek             S6 (Planeetklas)     Minner-Goossens Tony           Coppens Jurgen
              Roeland Andrea     Ooms Dorien              
klas G                     Op De Beeck Tijl            
De Ridder Ilse             S7 (Komeetklas)                      
              Blommaert Ria     protestantse            
klas H                     godsdienst            
Tusschans Lieve             S8 (Satellietklas))     Merlevede Donat            
              Van Muylder Inge                      
klas I             Goossens Nico     islamitische               
Hooft Ils                     godsdienst              
              klasondersteuning      Ahadour Saliha*              
klas J             in type 9                      
Van Damme Anne             Dutilleux Bénédicte     * interimaris:              
              Slock Lena     Abidar Maryam              
klas K             Van Den Broeck An                      
Vercauteren Wendy             Van Spitael Tineke                        

  ã   Dirk Bas        

webmaster

     

sitemap